LOREM IPSUM DOLOR

ZADZWOŃ: +48 61/852 12 66 NAPISZ: biuro@wpodrozy.com.pl

WAKACJE Z NIEMIEC


WAKACJE Z NIEMIEC

Pora na wielką przygodę

Pomimo, że siec połączeń z Polski z roku na rok rośnie, to nie maleje zainteresowanie wyjazdami z Niemiec. Dlatego tez zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty o te propozycje. Ze względu na dużą liczbę turystów i mnogość kierunków często właśnie wakacje z wylotem z Berlina, Monachium czy Frankfurtu przyciągają atrakcyjną formułą i ceną, uwzględniającą m.in bezpłatny bilet kolejowy RAIL & FLY II klasy na dowolny pociąg na terenie Niemiec (np. od polskiej granicy) do lotniska i z powrotem (włącznie z przejazdem z dworca na lotnisko wylotowe środkami komunikacji miejskiej).

Poza wyjazdami lotniczymi, szeroki wachlarz hoteli i apartamentów z dojazdem własnym, rejsy po morzach i rzekach oraz hotele i wydarzenia w metropoliach na całym świecie.

Dla wygody udostępniamy również wyszukiwarkę z propozycjami większości organizatorów w tym : TUI Deutschland, Neckermann, ITS, DerTour, FDI, Airtours.

W przypadku zakupu wycieczki od zagranicznego touroperatora istotne jest zwrócenie uwagi na wykupienie dodatkowego ubezpieczenia KL, NNW które nie jest zawarte w cenie.

OFERTY

PRZYGODA

train

1112zł

24.05-29.05.2016

Stuletni dworzec oferujący zakwaterowanie w zabytkowych wagonach kolejowych

WYPOCZYNEK

vueling-bcn-by-hc-restaurante-cabina3

1047zł

26.05-29.05.2016

Odlotowy hotel Vueling blisko centrum Barcelony przeniesie Cie w zupełnie inny, podniebny świat.