LOREM IPSUM DOLOR

ZADZWOŃ: +48 61/852 12 66 NAPISZ: biuro@wpodrozy.com.pl

REJSY WYCIECZKOWE


REJSY WYCIECZKOWE

AHOJ PRZYGODO!

Choć w Polsce rejsy wycieczkowe nie są jeszcze tak popularne, to na Świecie należą do najmodniejszych i najatrakcyjniejszych form wyjazdu i zwiedzania.  Rocznie w tego typu podróż udaje się ponad 20 milionów ludzi i ta liczba cały czas rośnie.


DLACZEGO REJS?

Przemawia za nim przede wszystkim komfort, wysoki standard wyposażenia statków i bardzo dobry serwis świadczonych usług.

Rejs to przygoda, relaks i nietuzinkowy sposób podróżowania, gdzie statek płynie przede wszystkim nocą, aby w ciągu dnia zacumować w porcie i umożliwić zwiedzanie, leżakowanie na plaży czy spacer w odwiedzanym miejscu.

Bogaty program wycieczek fakultatywnych na lądzie jest alternatywą do samodzielnych wypraw.

Każdego dnia mamy możliwość przebudzić się w innej scenerii, zjeść śniadanie serwowane wprost do naszej kajuty lub korzystać z bogatej oferty SPA.Mnogość atrakcji, z których większość wliczona jest w cenę; szeroki wybór restauracji; baseny, zjeżdżalnie, kluby nocne to i tak jeszcze nie wszystko!

Rejs to również SUPER PROMOCJA dla rodzin, gdzie zniżki dotyczą dzieci nawet do 17 roku życia*!

*Nie dotyczy opłat portowych.

PRZED WYPŁYNIĘCIEM

Przygotowując się do rejsu warto zapoznać się z kilkoma informacjami dotyczącymi procedur, przepisów i zwyczajów podczas takiego typu podróży, tak aby nie były one dla nas zaskoczeniem.

 • ALARM PRÓBNY/EWAKUACJA

  Wszyscy Uczestnicy rejsu, w dniu wejścia na statek, biorą udział
w obowiązkowym szkoleniu ewakuacyjnym. Pasażerowie zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa na statku oraz  zachowania podczas ewakuacji: używanie kamizelki ratunkowej, sygnały alarmowe itp.

 • BAGAŻ

  Nie ma wyznaczonego limitu bagażu, należy jednak pamiętać aby waga jednej sztuki nie przekraczała 20kg. Najważniejsze jest prawidłowe opisanie bagażu (przywieszka z informacjami: imię, nazwisko, numer kabiny, data rejsu).

 • BEZGOTÓWKOWY SYSTEM OPŁAT

  Pasażerowie otrzymują pokładowe karty elektroniczne, które są między innymi kartami płatniczymi. Za pomocą tej karty Pasażer reguluje wszystkie wydatki na pokładzie
- obciąża swój rachunek pokładowy (wcześniejszy depozyt gotówkowy lub autoryzacja karty).

 • OPIEKA MEDYCZNA

  Pierwsza pomoc oraz opieka lekarska dostępna jest przez całą dobę.

 • CIĄŻĄ

  Kobiety do 23 tygodnia ciąży mogą podróżować statkiem pod warunkiem uzyskania zaświadczenia lekarskiego. Pasażerkom nie wolno podróżować na statku wycieczkowym po rozpoczęciu 24 lub 25 tygodnia ciąży. Restrykcje dotyczące tygodnia ciąży zależne są od linii oceanicznej.

 • WEJŚCIE NA STATEK/ODPRAWA

  Informacje szczegółowe podane są w dokumentach podróży, natomiast przyjmuje się, że pasażerowie muszę być na pokładzie statku na 2 godziny przed wypłynięciem (w porcie wypłynięcia) i 30 minut przed wypłynięciem (w portach podczas trwania rejsu).

 • OPŁATY PORTOWE

  Obowiązkowe dopłaty doliczane do każdego rejsu, Ich wysokość zależy od długości rejsu i odwiedzanych portów.

 • ETYKIETA UBIORU (tzw. DRESS CODE)

  To pewien kanon strojów, który obowiązuje podczas kolacji na statku. Podawany jest on codziennie w gazetce pokładowej. Może być dwojaki: Formal (eleganckie stroje wieczorowe- suknie dla Pań, garnitury dla Panów) lub Informal (wygodnie i elegancko – dla Pań spodnie/spódnica i bluzka, dla Panów koszula i długie spodnie).

 • GAZETKA POKŁADOWA

  Dostarczana każdego wieczoru do kabiny, zawiera wszelkie informacje dotyczące rozkładu organizowanych zajęć w ciągu dnia, jak i wieczornych atrakcji. Ponadto znaleźć w niej można informacje o odwiedzanych portach w kolejnym dniu, przewidywanej pogodzie, ciekawych wydarzeniach, wspomniany dress code oraz opis wszystkich dostępnych usług na statku.

 • INTERNET

  Na każdym statku Pasażerowie mogą korzystać z kawiarenek internetowych, a na wybranych z połączenia bezprzewodowego (za pomocą własnych laptopów). Za korzystanie z Internetu (połączenia satelitarne) pobierana jest dodatkowa opłata.

 • KARTA POKŁADOWA

  Zdecydowanie najważniejszy dokument na statku, otrzymywany przy wejścia na pokład. Jest to jednocześnie klucz do kabiny, środek płatniczy i identyfikator. Na jej podstawie możliwe jest wejście na statek podczas rejsu, zawiera takie informacje jak: imię, nazwisko, nazwę statku, termin oraz w zależności od armatora numer stolika w restauracji oraz miejsce zbiórki na wypadek ewakuacji.Zaginięcie takiej karty trzeba niezwłocznie zgłosić w recepcji statku!

 • NAPIWKI

  Napiwki dla załogi (obsługi na statku) są powszechnie stosowane.Dla wygody Pasażerów linie oceaniczne doliczają ustaloną kwotę(za dobę) do wydatków na statku. Każdy Pasażer ponosi opłatę za obsługę hotelową i serwis. Niektóre linie zwalniają z tej opłaty dzieci do określonego wieku. Dodatkowo do ceny napojów kupowanych na statku doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 15%.

 • STEWARD KABINOWY/ ROOM SERVICE

  Room service obowiązuję przez 24 godziny na dobę. Dodatkowo każda kabina ma przypisanego stewarda, który obsługuje Pasażerów i kabinę podczas trwania całego rejsu (sprząta, dostarcza ręczniki i gazetki, obsługuje room service).

 • ANIMACJE

  W ciągu dnia Pasażerowie mogą wziąć udział w zajęciach organizowanych przez załogę (zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych), są to m.in. zawody sportowe, turnieje (karty, szachy) lub grupowe lekcje tenisa, fitnessu, jogi itp.

KIERUNKI

W sumie jest ich ponad 1000 i obejmują wszystkie 7 kontynentów. W zależności od pory roku, dopłynąć możemy praktycznie w każdy zakątek Świata. Podziwiać piękno przyrody lub urok niezapomnianych miast, wszystko zależy od naszych wyborów. Zimą na pewno najlepiej wybrać się na Karaiby i rozbudzić zmysły niezliczonymi kolorami, aromatami i urzekającą przyrodą. Pogoda gwarantowana.

W miesiącach letnich warto natomiast skorzystać z oferty rejsów po Morzu Śródziemnym czy Fiordach Norweskich.

Tak naprawdę, przeglądając pełna ofertę trudno będzie wybrać tylko jeden kierunek, każde miejsce ma swój urok. To może jednak Alaska lub Hawaje?

SUPER PROMOCJE


REJS

Bez tytułu

159€

10.12-16.12.2016

Savona - Marsylia - Barcelona - Civitavecchia - La Spezia - Savona

REJS

Bez tytułu

259€

16.12-23.12.2016

Gwadelupa - Santo Domingo (Dominikana) - Catalina (Dominikana) - St. Maarten - Antigua - Martynika - Gwadelupa

OFERTY

REJS

MSC0705718_MSC_Opera_Schiff

329€

14.01-21.01.2017

Hawana - Hawana - Hawana - Ocho Rios - George Town - Cozumel - Hawana

REJS

g50_1005

499€

17.11-30.11.2016

Savona - Marsylia - Kadyks - Casablanca - Funchal (Madera) - Santa Cruz de Tenerife (Wyspy Kanaryjskie) - Arrecife (Lanzarotte) - Malaga - Civitavecchia (Rzym) - Savona